SLUŽBY

NAŠE SLUŽBY

Pravidelná údržba Vašich vozidel, detailing interiérů, renovace laku, keramické ochrany vozidel a retuš laku. Výsledkem bude reprezentativní vůz, na kterém bude odvedena práce s maximální pečlivostí a poctivostí.

STROJNÍ LEŠTĚNÍ LAKU

Jde o mechanický proces opracování poškozeného laku jak na vnějšku, tak vnitřku auta.

Odstraňuje škrábance, hologramy a stopy po hmyzu. Navíc oživí barvu laku.

ČIŠTĚNÍ INTERIÉRU

Co se týče čištění interiéru u většiny aut je to dost podobné. Jako první krok se vyndají sedačky ven, aby se interier mohl vyčistit důkladně.

Auto se celé přeběhne vysavačem, hloubkově se vyčistí plasty, gumy, těsnění, zádveří a tak dále.

Textilní části, jako jsou sedačky a koberec na podlaze, se vezmou parním čističem a separátorem “tepovačem”, který vytáhne špínu z hloubky.

Co se týče kožených částí tam se postup liší…kůže se důkladně ručně vyčistí a následně dostane výživu, aby byla hezky vláčná a měla svoje přirozené vlastnosti.

KERAMICKÉ OCHRANY VOZIDEL

Ochrana laku až na 3 roky.

V nabídce je i ochrana plastů.

Ochrana veškerých fólií, ať už wrapových či ochranných.

RENOVACE SVĚTLOMETŮ

Máte zažloutlá či poškrábaná světla? Snižují Vám viditelnost? Využijte naši renovaci místo nákupu nového dílu.

Jejich povrch rozleštíme a tím dosáhneme plné průzračnosti bez nutnosti demontáže dílu z vozidla

PŘÍPRAVA VOZU NA PRODEJ

Chcete svůj vůz prodat za co nejvyšší možnou cenu? Pak je tu právě pro Vás program příprava vozu na prodej. Všichni víme, že se starší automobil kupuje očima. A kam se podíváte jako první? Na celkový stav laku vozu.

Pokud Vás automobil zaujme z vnější strany, zkontrolujete, zda je interiér vozu čistý a nezničený. Nikdo si přece nekoupí špinavý vůz. Jinak by musel jako první věc uklízet.

ZPROSTŘEDKOVÁNÍ LEPENÍ OCHRANNÝCH FÓLIÍ

K tomuto kroku přistupuje každý, kdo chce lak vozu co nejvíce uchránit před vnějším působením. Můžeme jej přirovnat k tvrzenému sklu na displeji mobilního telefonu.

Lepení vyžaduje opravdu velké zkušenosti a zručnost, a proto nabízím zprostředkování nalepení fólií pouze po předešlé domluvě.

PRAVIDELNÁ ÚDRŽBA VOZU

Každé auto potřebuje pravidelnou údržbu. Zajistím Vám bezpečné mytí vozu, které nezanechává žádné defekty na laku. Pokud je Vaše auto chráněno, například keramickou ochranou, zajistíme její průběžné dovyživení a správnou péči.

KVALITA NA PRVNÍM MÍSTĚ

Za celou dobu své kariéry mám za sebou několik profesionálních školení pod vedením těch nejlepších detailerů jako je například Jason Rose z USA. Díky němu jsem nasbíral cenné zkušenosti, díky kterým odvádím pouze tu nejlepší práci.

NÁŠ INSTAGRAM

©  2023 No.1 CarDetailing
Designed by KHK Projects s. r. o.

Přejít nahoru